Genel

Adana Seyhan Meydan Perde Yıkama

Perde yıkama konusunda sıkıntı çekiyor ve nereye yıkatacağınızı bulamıyorsanız biz buradayız. Evinizden alır, yıkar ve asarız. Zahmetsizce yıkatacağınız perdelerinizde siz hiç bir işlem yapmadan işlemleri biz yapıyoruz. Perde yıkatmak ve ütületmek konusunda yardımcı arıyorsanız bizi arayın!

Perde Yıkayanlar

Adana da perde yıkama konusunda bir yardımcınız var. Uygun fiyatlarla tül, güneşlik, fon perdelerinizi yıkıyor ve en kısa zamanda size teslim ediyoruz. Sizde böyle bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız perde ölçülerini bize yazarak fiyat alın. Yıkama ve ütüleme konusunda yardım edelim. Perdeleriniz tertemiz ve hijyenik olsun.

Perde Yıkama Yerleri

Yerimiz kenanevren bulvarı avrupa hastanesi civarındadır. İster siz getirin, ister biz alalım. Perde yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve size yardımcı olmamızı istiyorsanız lütfen arayın bilgi alın! En iyi perde yıkama ve ütüleme yeri olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Perde yıkama firması olarak hizmetinizdeyiz.

Perde Yıkama Fiyatları

Perde yıkama fiyatlarımız metre kare olarak değerlendirilmektedir. Pileli perdelerinizin hesaplaması şu şekilde yapılır. 1/3 pile perdeniz 3 metredir. 3×3 9 metredir. 9 metre kare olarak hesaplanır ve yıkanır. Fonların ebadı 1 metre ise 100 tl dir. Ütüleme ile birlikte 150 tl dir. Buna göre hesap edilir. Herşey net hesapolanarak tarafınıza teklif verilir.

Tül Perde Yıkama

Fon Perde Yıkama

Güneşlik Saten Perde Yıkama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir